گروه محصولات

درباره ما

شرکت رزین تاژ در سال ۱۳۷۵ و پس از سالها تجربه در زمینه تولید و صادرات منسوجات خانگی و با هدف گذاری تولید و عرضه منسوجات خانگی برتر در ایران تاسیس گردید.
این شرکت مفتخر است که بعنوان اولین تولیدکننده انواع رومیزی های ضدلک، پرده های حمام ضد قارچ  و ضدباکتری، پرده شید و پرده عمودی نام خود را در بین تولیدکنندگان داخلی مطرح نمود و بعد از آن در راستای تکمیل سبد محصولات در زمینه منسوجات خانه و آشپزخانه ، تولید سرویس آشپزخانه و حوله را نیز در دستور کار خود قرار داد. این شرکت در ادامه مسیر رشد و توسعه خود در سال ۱۳۸۲ با تولید کالای خواب با برندهای Melrose و Perca گامی دیگر در جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مصرف کنندگان عزیز برداشته و وظیفه ای دیگر را به انجام رسانید. اکنون رزین تاژ به عنوان برترین تولیدکننده منسوجات خانه و آشپزخانه و کالای خواب در داخل کشور توانسته گوی رقابت را حتی از رقیبان خارجی برباید و با ارائه محصولات با کیفیت رضایت مشتریان عزیز را در مجموعه های بزرگی همچون کارفور ایران، شهروند، رفاه، اتکا و …  از آن خود کند.
سایت فروشگاه اینترنتی رزین تاژ بطور غیر رسمی در آذر ماه 1393 به صاحب امتیازی آقای مهدی فراهانی راه اندازی گردید و از آنجا که با استقبال خوب مشتریان گرامی مواجه گردید ، در سال 1394 نسبت به اخذ نماد اعتماد الکرونیکی و اتصال به درگاه بانکی اقدام گردید و بطوررسمی بعنوان فروشگاه اینترنتی شرکت رزین تاژ آغاز به فعالیت نمود و به لطف حمایت و انرژی مثبت دریافتی از شما مشتریان و همراهان عزیز و گرامی همچنان مصمم به ادامه این راه است.