گروه محصولات

پاسخ به پرسشهای متداول

پرسش 1: علت تفاوت قیمت ست لحاف و روتختی های ملرز (رزین تاژ) چیست؟
پاسخ پرسش 1: در دوخت ست لحاف و روتختی های ملرز (رزین تاژ) از دو نوع پارچه رانفرس و ساتن نخ استفاده می شود. در بافت پارچه رانفرس نسبت تعداد تار و پود یک به یک است اما این نسبت در پارچه ساتن سه به یک می باشد. به همین علت پارچه ساتن از تراکم بافت بالاتری برخوردار بوده و لطیفتر و براقتر از پارچه رانفرس می باشد. به همین علت نسبت به پارچه رانفرس قیمت بالاتری دارد.

پرسش 2: آیا در بافت پارچه های ملرز و سریس آشپزخانه رزین تاژ از مواد مصنوعی استفاده شده است؟
پاسخ پرسش 2: خیر؛ پارچه های مورد استفاده در دوخت ست لحاف و روتختی های ملرز و سرویس آشپزخانه های رزین تاژ 100 % کتان می باشند.

پرسش 3: علت تفاوت قیمت برخی از طرحهای سرویس آشپزخانه رزین تاژ چیست؟
پاسخ پرسش 3:
اختلاف قیمت بین طرحهای چاپی و کتان به علت تفاوت پارچه مورد استفاده در دوخت آنهاست. پارچه طرحهای کتان ضخیمتر و با تراکم بافت بالاتر است و طبیعتا با دوامتر از پارچه طرحهای چاپی می باشد؛ لذا قیمت بالاتری نیز دارد. در دوخت طرحهای پانو کتان علاوه بر اینکه از پارچه مرغوبتر استفاده شده است، طرح چاپ شده بر روی هر جزء نیز ویژه آن جزء است و این دو نکته باعث قیمت تمام شده بالا تر برای طرحهای پانو کتان شده است. 

پرسش 4:
چرا از فروشگاه اینترنتی رزین تاژ خرید کنیم؟
پاسخ پرسش 4: چون اولا تقریبا کلیه محصولات رزین تاژ در این فروشگاه عرضه شده و نسبت به سایر فروشگاههایی که محصولات رزین تاژ را عرضه می کنند تنوع و قدرت انتخاب بیشتری در اختیار شما می گذارد؛ دوما قیمتها کاملا بر اساس قیمت مصوب شرکت بوده و هیچ نگرانی از گران خریدن محصولات ندارید؛ سوما و مهمتر از همه اینکه کالای اوریجینال می خرید و نگران فیک بودن آنها نیستید؛ چهارما در خانه خرید می کنید و از گزند کرونا در خرید از ما در امانید.

 
                    info@rezin-taj.ir   ​021-88328758      09302620521   
                    09123822202