گروه محصولات

درباره ما

شرکت رزین تاژ در سال 1374 و پس از سالها تجربه در زمینه تولید و صادرات منسوجات خانگی و با هدف گذاری تولید و عرضه منسوجات خانگی برتر در ایران تاسیس گردید.
این شرکت بعنوان اولین تولیدکننده انواع رومیزی های ضدلک، پرده های حمام ضد قارچ  و ضدباکتری، پرده شید و پرده های عمودی در کشور کار خود را آغاز نمود و پس از آن در راستای تکمیل سبد کالا در زمینه منسوجات خانه و آشپزخانه ، تولید سرویس آشپزخانه، سفره رومیزی، دستمال، حوله و...را نیز در دستور کار خود قرار داد.

این شرکت در ادامه مسیر رشد و توسعه خود در سال ۱۳۸۲ اقدام به تولید کالای خواب با برندهای Melrose  و Perca  نمود. لازم به ذکر است که پارچه های مورد استفاده در محصولات تولید شده با برند های Melrose و Perca از بهترین پنبه وارداتی از مصر بافته شده و فرایند چاپ و تکمیل آنها بصورت مشترک در ایران و ترکیه انجام میگردد.

شرکت رزین تاژ درگامی دیگر جهت ارائه خدمات بیشتر به مصرف کنندگان، در سال 1398 اقدام به تولید تشک تختخواب نمود و توانست تشکهای برند  Avion را با استفاده از آخرین تکنولوژیهای روز دنیا تولید نموده و در سال 1399 به بازار مصرف عرضه نماید.

نکته مهم قابل ذکر ، تلاش جدی و همیشگی مدیریت و مجموعه شرکت رزین تاژ برای در اولویت قرار داشتن کیفیت در همه محصولات تولیدی و حفظ رضایتمندی مشتریان می باشد.

سایت rezin-taj.ir  برای معرفی محصولات شرکت رزین تاز در آذر ماه 1393 به صاحب امتیازی آقای مهدی فراهانی راه اندازی گردید و از آنجا که با استقبال خوب مشتریان گرامی مواجه گردید ، در سال 1394 نسبت به اخذ نماد اعتماد الکرونیکی و اتصال به درگاه بانکی اقدام گردید و بطوررسمی بعنوان فروشگاه اینترنتی شرکت رزین تاژ آغاز به فعالیت نمود. به لطف حمایت و انرژی مثبت دریافتی از مشتریان و همراهان گرامی از مهر ماه 1399 سایت فروشگاه اینترنتی رزین تاژ در قالبی جدیدتر و امکاناتی بروز تر ، نسبت به قالب پیشین ، در حال ارائه خدمت به عزیزانِ همراه است.