راهنمای خرید

راهنمای خرید:

- نشانگر موس را بر روی گزینه "محصولات" که در نوار ابزار بالای همه صفحات این وبسایت مشاهده میکنید برده و پس از باز شدن زیرمجموعه محصولات، دسته محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید؛ سپس با کلیک بر روی طرح (تصویر) محصول انتخابی، محصولات مختلف آن طرح و قیمت آنها را مشاهده خواهید کرد؛ پس از انتخاب کالای مورد نظر آنرا به سبد خرید خود اضافه کرده و پروسه عضویت در سایت و خرید خود را کامل نمایید؛ خواهشمند است طی فرایند ثبت نام در سایت مشخصات، شماره تماس و آدرس مورد نظر برای تحویل کالا را به دقت درج نمایید.

- هزینه حمل در زمان خرید بر روی سایت محاسبه و دریافت می گردد. در زمان تحویل کالا هیچ هزینه اضافی بابت حمل دریافت نخواهد شد.

- امکان سفارش و خرید کالاهایی که موجودی آنها صفر اعلام شده است نیز وجود دارد، برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما تماس بگیرید.

- ارسال کالا توسط پست و یا تیپاکس بوده و حداکثر طی 72 ساعت کاری پس از انجام خرید تحویل خریدار می گردد. لازم به ذکر است مدت زمان تحویل برای شهرهای تهران، کرج، قزوین، زنجان، اراک، ساری و رشت به طور معمول 48 ساعت کاری پس از انجام خرید می باشد. این مدت برای سایر نقاط کشور بسته به فاصله بین 48 تا 72 ساعت کاری می باشد.

- فرم های سفارش فروشگاهی (عمده) به تفکیک برند (رزین تاژ، ملروز و پرکا) جهت استفاده همکاران ضمیمه گردیده است. پس از دانلود و پرینت فرمهای مربوطه می توانید سفارش خود را در فرم ها درج نموده و برای ما از طریق فکس به شماره 02833349286 و یا از طریق تلگرام به شماره 09123822202 ارسال نمایید. جهت اطلاع از شرايط خريد عمده (میزان تخفیف و ...) با ما تماس بگيريد.

 

فرم های سفارش

فرم سفارش رزین تاژ فرم سفارش مل رز فرم سفارش پرکا