راهنمای خرید

راهنمای خرید:

**توضیح مهم: در صفحه درگاه بانک پس از ورود شماره کارت و رمز دوم و تایید، منتظر بمانید تا شمارشگر معکوس صفر شود و شما را به سایت پذیرنده ارجاع دهد. لطفا روی تکمیل خرید کلیک نفرمایید !!

- نشانگر موس را بر روی گزینه "محصولات" که در نوار ابزار بالای همه صفحات این وبسایت مشاهده میکنید برده و پس از باز شدن زیرمجموعه محصولات، دسته محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید؛ سپس با کلیک بر روی طرح (تصویر) محصول انتخابی، محصولات مختلف آن طرح و قیمت آنها را مشاهده خواهید کرد؛ پس از انتخاب کالای مورد نظر آنرا به سبد خرید خود اضافه کرده و پروسه عضویت در سایت و خرید خود را کامل نمایید؛ خواهشمند است طی فرایند ثبت نام در سایت مشخصات، شماره تماس و آدرس مورد نظر برای تحویل کالا را به دقت درج نمایید.

- هزینه حمل در زمان خرید بر روی سایت محاسبه و دریافت می گردد. در زمان تحویل کالا هیچ هزینه اضافی بابت حمل دریافت نخواهد شد.

- مشتریان محترم ساکن تهران درصورتیکه برای دریافت کالا عجله دارید با شماره همراه 09123822202 تماس بگیرید تا پس از اطمینان از موجود بودن کالا در تهران نسبت به ارسال آن با پیک اقدام شود. در این شیوه ، در صورت موجود بودن کالا ، زمان ارسال کالا حداکثر 2 ساعت خواهد بود.

- امکان سفارش و خرید کالاهایی که موجودی آنها صفر اعلام شده است نیز وجود دارد، برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما تماس بگیرید.

- ارسال کالا توسط پست و یا تیپاکس بوده و حداکثر طی 72 ساعت کاری پس از انجام خرید تحویل خریدار می گردد. لازم به ذکر است مدت زمان تحویل برای شهرهای تهران، کرج، قزوین، زنجان، اراک، ساری و رشت به طور معمول 48 ساعت کاری پس از انجام خرید می باشد. این مدت برای سایر نقاط کشور بسته به فاصله بین 48 تا 72 ساعت کاری می باشد.

- فرم های سفارش فروشگاهی (عمده) به تفکیک برند (رزین تاژ و ملروز ) جهت استفاده همکاران ضمیمه گردیده است. پس از دانلود و پرینت فرمهای مربوطه می توانید سفارش خود را در فرم ها درج نموده و برای ما از طریق فکس به شماره 02833660973 و یا از طریق تلگرام به شماره 09123822202 ارسال نمایید. جهت اطلاع از شرايط خريد عمده (میزان تخفیف و ...) با ما تماس بگيريد.

 

فرم های سفارش

فرم سفارش ملرز فرم سفارش رزین تاژ