درباره ما

فروش آنلاین محصولات رزین تاژ به صورت آزمایشی از ابتدای سال 1394 بر روی این سایت آغاز گردید. با توجه به استقبال مشتریان محترم از این موضوع مراحل دریافت "نماد اعتماد الکترونیکی" از مرکز توسعه تجارت الکترونیک و اتصال به درگاه اینترنتی نیز انجام و از نیمه دوم آبانماه 1394 رسما فروش آنلاین این سایت راه اندازی گردید.

محصولات رزين تاژ از گذشته به صورت پراکنده در فروشگاه هاي مختلف سطح شهر قزوين عرضه مي شده است. اما از بهمن ماه سال 1390 شعبه قزوين رزين تاژ در خیابان عدل، حد فاصل ميدان هاي عدل و  ميرعماد، مرکز خريد ايرانيان، طبقه اول، شماره 28 افتتاح گرديده و همه محصولات به صورت متمرکز و مستقيم، با قيمت مصوب رزین تاژ که مصوب سازمان حمايت از مصرف کننده نیز می باشد در دسترس عزیزان قرار گرفته است.

رزین تاژ از سال 1374 فعالیت خود را در زمینه تولید منسوجات خانگی آغاز نمود و از  سال 1382 کالای خواب  ( با برندهای Perca  و Melrose ) را نیز به سبد محصولات افزود. رزین تاژ طی سالیان فعالیت همواره کیفیت محصولات و رضایتمندی مشتری را سرلوحه امور قرار داده است و رضایت مشتریان از کیفیت محصولات رزین تاژ گویای موفقیت در اجرای این رسالت است.